Evidenční číslo: 327
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Myšenec, Protivín, Písek
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji víceúčelovou budovu nacházející se v idylickém městečku Myšenec, v těsné blízkosti malebného Písku. Tato budova, původně zapsaná jako rodinný dům, prošla změnou užívání a nyní slouží jako prostor pro kovovýrobu. S rozlohou zastavěné plochy 583 metrů čtverečních a pozemkem o rozloze 3 945 metrů čtverečních, tato nemovitost nabízí neomezený potenciál pro váš podnikatelský růst.
Výhodná poloha: Nemovitost se nachází jen 300 metrů od hlavního tahu Písek - České Budějovice, což zajišťuje snadnou dostupnost a výborné spojení s okolními městy. České Budějovice jsou vzdáleny pouhých 35 minut jízdy, což poskytuje ideální možnost pro podnikatele i rezidenty hledající klidné prostředí s možností rychlého přístupu do většího města.
Částečná rekonstrukce:
- ve výrobní části haly byla vybourána původní podlaha a vylitá nová v jedné rovině (dány kari sítě a beton s vlákny
- vybudování šatny, sociálního zařízení
- dle projektu výstavba dvou kanceláří
- proveden rozvod vzduchotechniky po celé hale
- instalována troje vrata
Objekt má kompletní dokumentační rodokmen a je napojen na poměrně vysoký odběr elektřiny 127 A
Možnosti využití: Díky své velikosti a flexibilitě nabízí tato budova široké spektrum možností využití. Zvažujete-li přeměnu na bytové jednotky, máte možnost vybudovat několik prostorných bytů či dokonce dva samostatné domy, čímž získáte atraktivní příležitost pro investici do pronájmu nebo prodeje nemovitostí.
Investiční potenciál: Myšenec je atraktivní lokalitou s dobrou dostupností a klidným venkovským prostředím, což činí tuto nemovitost ideální pro ty, kteří hledají investiční příležitost v rozvíjejícím se regionu. S možností využití jako obytný prostor, komerční zařízení nebo kombinace obojího, tato nemovitost slibuje vynikající zhodnocení vašich investičních prostředků.
Komerční využití: Pokud hledáte prostor pro rozšíření svého podnikání, tato budova poskytuje dostatek prostoru pro vaše výrobní nebo obchodní aktivity. S dostatečným parkovacím prostorem a přístupem k veřejné dopravě, zde máte ideální podmínky pro prosperitu vašeho podnikání.
Historie Myšence: Městečko Myšenec má bohatou historii sahající až do středověku, kdy bylo významným obchodním centrem. Dnes se Myšenec pyšní malebnou krajinou, zachovanými historickými památkami a přátelskou atmosférou, která přitahuje obyvatele i návštěvníky z celého regionu.
Prohlídku vřele doporučuji.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Myšenec, Protivín, Písek
Cena obsahuje cena k jednání, s provizí RK

Plochy

Plocha nebyt. prostor: 583m2
Plocha výrobní: 583m2
Plocha skladová: 583m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. podlaží
Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Inženýrské sítě

Kanalizace, 230V, 400V, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?